Instagram Konum Ayarları Nasıl Kapatılır?

Instagram uygulamasında, hem iOS hem de Android cihazlarda konum ayarlarını kapatmanın yöntemleri şu şekildedir:

Читати далі

Facebook'da Profesyonel Sayfa Nasıl Oluşturulur?

Facebook'ta bir profesyonel sayfa oluşturmak oldukça basittir ve aşağıdaki adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz:

  1. Facebook hesabınız varsa, ana sayfada sağ üst köşedeki "Oluştur" seçeneğine tıklayın ve açılır menüden "Sayfa" seçeneğini seçin. Hesabınız yoksa önce bir Facebook hesabı oluşturun.

  2. Şimdi "İşletme veya Marka" veya "Topluluk veya Kamu Figürü" seçeneklerinden birini seçin. Sayfanızın amacına ve işletme türüne bağlı olarak en uygun seçeneği seçin.

  3. Şimdi, sayfanızın adını girin ve sayfanın kategorisini seçin. Ayrıca profil resmi ve kapak fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

  4. Sayfanızın hedef kitlesini tanımlamak için "Hedef Kitleni Ayarla" seçeneğine tıklayın ve sayfanızın kimler tarafından görülebileceğini belirleyin.

  5. Sayfanızı tamamlamak için açıklama, web sitesi ve diğer bilgileri ekleyin. Ayrıca "Hikayeni Anlat" seçeneğiyle bir hikaye de oluşturabilirsiniz.

  6. Son olarak "Yayınla" seçeneğine tıklayarak sayfanızı yayınlayın ve yayınlandıktan sonra düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Böylece Facebook'ta profesyonel bir sayfa oluşturmuş olacaksınız. Sayfanızı güncel tutarak takipçilerinizi artırabilir, markanızı tanıtabilir ve etkileşim kazanabilirsiniz.

Читати далі

Hepsi Sosyal SMM Paneli'nde Yeni Özellik!

Hepsi Sosyal SMM Paneli'nde Yeni Özellik!

Hepsi Sosyal Sosyal Medya Ajansı hepsisosyal.com üzerinden yepyeni bir özellik duyurdu. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar artık para kazanmaya başlayabilecek.

Davet Et Kazan!


Yeni özelliğin adı "Davet Et Kazan" olduğunu belirten Hepsi Sosyal yetkilileri tanıttığı yeni özellik için artık hepsisosyal.com üzerinden para kazanılabileceğini ve bunun büyük bir gelir olabileceğini öngörüyor.
Davet Et Kazan sisteminde hepsi sosyal smm paneli üzerinde üyeliği bulunan kullanıcılar referans linkleriyle davet gönderdikleri kişiler panele üye olduktan sonra yükledikleri her bakiye için %3 ile %5 arasında komisyon kazanmakta ve bu kazandıkları komisyonları dilediği gibi harcayabilmektedir.

Daha detaylı bilgiler için hepsisoyal.com üzerinden üyelik açıp ardından "Davet Et Kazan" sayfasından tüm detaylara erişebilirsiniz.

Читати далі

Spotify Yeni Özelliği: Greenroom! Greenroom Nedir? Green Room Nasıl Çalışır?

Spotify'ın yeni yalnızca ses uygulaması Greenroom'a bir göz atın, ses akışı devinin Clubhouse'a meydan okuma!


Spotify, Çarşamba günü Greenroom adlı kendi yalnızca sesli uygulamasını başlattı.
Uygulama, 4 milyar dolar değerinde bir platform olan Clubhouse ile kafa kafaya gidecek.
Spotify'ın yeni uygulaması ve rakiplerine göre nasıl bir performans gösterdiği hakkında bilmeniz gerekenler burada.
Clubhouse gibi platformlar sosyal medyanın işleyişine meydan okumaya devam ettikçe, yalnızca canlı sesli uygulamalar hız kazanıyor.


Читати далі

SMM Paneli Nedir ?

SMM Paneli Nedir ?

Sosyal medya, çocuklardan yetişkinlere kadar çeşitli gruplar tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır. Sosyal medya aynı zamanda pazarlama amacıyla da yaygın olarak kullanılmaktadır, bu nedenle sosyal medya pazarlaması denen bir şey vardır. Sosyal medya ile bu tür pazarlama, işletmeler ve şirketler için oldukça faydalıdır.

SMM Panelinin Tanımı

Sosyal medyada pazarlamayı en üst düzeye çıkarmanın bir yolu, SMM Paneli kullanmaktır. İnsanların Instagram, Youtube, Tiktok, Twitter veya Facebook takipçileri gibi sosyal medya hizmetlerini satın alabilmeleri için makul fiyatlı bir pazarlama paneli ve SEO hizmetidir.


Читати далі

Büyük Bayram Kampanyası!

Büyük Bayram Kampanyası!

Sosyal Medya Pazarlama Devi Hepsi Sosyal ajansından Kurban Bayramı’na özel büyük kampanya başlatıldı. Sosyal medya hizmetleri sağlayan HepsiSosyal.com sitesi üzerinden bayram kampanyası kategorisini aktif etmiş olup normal fiyatlara göre %70’e varan indirimler mevcut.


Sosyal Medya Bayilik Paneli (Smm Panel) olan hepisosyal.com üzerinden instagram takipçi instagram beğeni YouTube abone Youtube 4000 saat Facebook Durum Beğenisi Facebook Sayfa Beğenisi ve Twitter Favori Twitter Retweet Twitter Takipçi gibi birçok hizmetten yararlanabilir aynı zamanda sayamadığımız birçok sosyal medya mecrası hizmetlerini satın alabilirsiniz.


Bu kampanyayla birlikte ücretsiz Tiktok izlenme dağıtan hepsisosyal firması bayram haftası ve bayram boyunca kampanyanın devam edeceğini, Dünyada ve ülkemizde yaşanılan sıkıntılı pandamı sürecinde kullanıcılarımıza ve sosyal medya kullanıcılarına moral ve destek amaçlı böyle büyük bir kampanya yaptıklarını belirttiler.


Hepsisosyal.com üzerinden hızlı ve kolayca işlem yapabilir 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Читати далі