Spotify Yeni Özelliği: Greenroom! Greenroom Nedir? Green Room Nasıl Çalışır?

Spotify'ın yeni yalnızca ses uygulaması Greenroom'a bir göz atın, ses akışı devinin Clubhouse'a meydan okuma!


Spotify, Çarşamba günü Greenroom adlı kendi yalnızca sesli uygulamasını başlattı.
Uygulama, 4 milyar dolar değerinde bir platform olan Clubhouse ile kafa kafaya gidecek.
Spotify'ın yeni uygulaması ve rakiplerine göre nasıl bir performans gösterdiği hakkında bilmeniz gerekenler burada.
Clubhouse gibi platformlar sosyal medyanın işleyişine meydan okumaya devam ettikçe, yalnızca canlı sesli uygulamalar hız kazanıyor.


Devamını Oku

SMM Paneli Nedir ?

SMM Paneli Nedir ?

Sosyal medya, çocuklardan yetişkinlere kadar çeşitli gruplar tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır. Sosyal medya aynı zamanda pazarlama amacıyla da yaygın olarak kullanılmaktadır, bu nedenle sosyal medya pazarlaması denen bir şey vardır. Sosyal medya ile bu tür pazarlama, işletmeler ve şirketler için oldukça faydalıdır.

SMM Panelinin Tanımı

Sosyal medyada pazarlamayı en üst düzeye çıkarmanın bir yolu, SMM Paneli kullanmaktır. İnsanların Instagram, Youtube, Tiktok, Twitter veya Facebook takipçileri gibi sosyal medya hizmetlerini satın alabilmeleri için makul fiyatlı bir pazarlama paneli ve SEO hizmetidir.


Devamını Oku

Büyük Bayram Kampanyası!

Büyük Bayram Kampanyası!

Sosyal Medya Pazarlama Devi Hepsi Sosyal ajansından Kurban Bayramı’na özel büyük kampanya başlatıldı. Sosyal medya hizmetleri sağlayan HepsiSosyal.com sitesi üzerinden bayram kampanyası kategorisini aktif etmiş olup normal fiyatlara göre %70’e varan indirimler mevcut.


Sosyal Medya Bayilik Paneli (Smm Panel) olan hepisosyal.com üzerinden instagram takipçi instagram beğeni YouTube abone Youtube 4000 saat Facebook Durum Beğenisi Facebook Sayfa Beğenisi ve Twitter Favori Twitter Retweet Twitter Takipçi gibi birçok hizmetten yararlanabilir aynı zamanda sayamadığımız birçok sosyal medya mecrası hizmetlerini satın alabilirsiniz.


Bu kampanyayla birlikte ücretsiz Tiktok izlenme dağıtan hepsisosyal firması bayram haftası ve bayram boyunca kampanyanın devam edeceğini, Dünyada ve ülkemizde yaşanılan sıkıntılı pandamı sürecinde kullanıcılarımıza ve sosyal medya kullanıcılarına moral ve destek amaçlı böyle büyük bir kampanya yaptıklarını belirttiler.


Hepsisosyal.com üzerinden hızlı ve kolayca işlem yapabilir 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Devamını Oku