Twitter


Twitter, kullanıcıların maksimum 280 karakter uzunluğunda mesajların paylaşabildiği sosyal medya platformudur. 2006 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren Twitter bireysel olarak kullanımların yanında işletmelerin reklam – pazarlama aracı olarak kullanılan bir platformdur.


Twitter Takipçi

Günümüz şartlarında milyonlarca insan sosyal medya kullanmakta olup bununla beraber sosyal medyadan vazgeçememektedir. Sosyal medya denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Twitter oldukça büyük bir platformdur. Twitter Takipçisinin yüksek olması kişileri popüler yapmaktadır. Sadece bireysel olarak popülerlik değil; kurumsal işletmeler için reklam alanını genişleterek satışlarını arttırmakta yardımcı olmaktadır. HepsiSosyal olarak kullanıcılarımıza tamamen Gerçek Twitter Takipçi hizmeti vermekteyiz. Twitter Takipçi Satın Aldığınız zaman takipçinizin fazla olması nedeniyle diğer kullanıcıların takip etme olasılığı artacaktır. Bununla beraber orantılı olarak beğeni ve retweet sayınız yükselişe geçecektir.


Twitter Beğeni

Twitter hesabınızın ön plana çıkmasında en önemli unsurlarından bir tanesi de Twitter Beğeni dir. Bu Twitter Takipçi SatınAlma işlemi genellikle daha fazla kişiye hitap etmek isteyen kişiler veya kurumsal işletmelerin aldıkları hizmetlerdir. Fazla kişiye ulaşmak o mesajınızın gösterim sayısı artmasının yanı sıra hesabınızın etkileşimi arttıracaktır. Alacağınız beğeni hizmetinin sahte hesaplardan yapılmasının hiçbir faydası olmayacaktır. Bu sebeple HepsiSosyal’den %100 gerçek kişilerin hesaplarından gelen beğeni hizmeti satın alabilirsiniz. 


Twitter Retweet

Twitter’da paylaştığınız mesajın başka kullanıcılar tarafından paylaşma durumuna denmektedir. Buda paylaşan kişilerin takipçilerine mesajın göstermesini sağlayarak hesabınızın reklamını yapmış oluyor. Twitter Retweet Satın Alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi de gerçek kullanıcılar tarafından yapılıp yapılmadığı. Çünkü boş hesapta paylaşılan mesajların hesabınız için fazla bir etkisi olmayacaktır. HepsiSosyal Twitter Retweethizmetini tamamen gerçek sunucular ile sizlere sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde hesabınızın bilinirliği artması yanında hesabınıza takipçi, beğeni, yorum gibi birçok etkileşimi kazandıracaktır.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra sizlere sunduğumuz Twitter Video İzlenme ve Twitter Trend Topic gibi hizmetlerimizden yararlanarak hesabınızın daha hızlı ve sağlıklı büyümesine yardımcı olmuş olursunuz. Verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak sizde popüler biri veya kurumsal işletmenizi tanınır hale getirebilirsiniz. Hizmetlerimizi sadece yurtiçi değil evrensel olarak vermekteyiz.