Facebook


Facebook 2004 yılında Harvard Üniversitesinde okuyan Mark Zuckerberg tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak okul içerisinde kullanılması, arkadaşlar arasında not ve günce duyuru paylaşılması amaçlanmıştır. Daha sonra çok fazla beğenilen ve büyük bir hızla büyüyen Facebook zamanla okul kitlesinin dışında da kullanılmaya başlandı. Öyle ki kısa zamanda 2 milyonu kişiyi aşan bir kullanıcı kitlesi elde etti.

Bu gelişme ile internet aleminde sosyal medya terimi oluştu. Şu an 6 milyara yakın bir kullanıcı kitlesi olduğu tahmin edilen Facebook dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça popülerlik kazandı ve günümüzde, deyim yerindeyse, yediden yetmişe herkes tarafından kullanılan çok büyük bir platform.

Öyle ki Facebook’taki bu gelişme yeni ihtiyaçlar, yeni iş kolları gibi daha birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Bunlar arasında reklam, popülerleşme ve ticaret gibi konular var.

Örneğin ticaret amacıyla açtığınız bir Facebook sayfası ile istediğiniz kriterlerdeki kişilere ücretsiz olarak iletişime geçebiliyor işlerinizi arzu ettiğiniz gibi büyütebiliyor. Vergi reklam gibi ağır ekonomik yüklerden kurtulabiliyorsunuz.

Facebook Sayfa Beğenisi

Sizin de büyümesini istediğiniz bir Facebook sayfanız varsa veya Facebook üzerinden yeni bir sayfa oluşturarak kitleler üzerinde etki yaratmak istiyorsanız bunun için birkaç yöntem var.

 İlk olarak hangi amaç ile Facebook sayfası oluşturmuşsanız o amaca yönelik kaliteli içerik paylaşmak gerekiyor. Zamanla paylaştığınız içeriklerin kalitesiyle orantılı olarak Facebook Sayfa Beğeniniz artacaktır.

Facebook üzerinden başka kullanıcılardan sayfanızı beğenmeleri için talepte bulunabilirsiniz. Bu yöntem az da olsa sayfanızın beğeni toplamasına katkıda bulunacaktır.

 Bir diğer Facebook Sayfa Beğeni arttırma yöntemi ise Facebook Sayfa Beğeni Satın Almak. Beğeni satın alma yöntemi günümüzde çokça tercih edilen en hızlı ve ekonomik beğeni arttırma yöntemleri arasında yer almaktadır. HepsiSosyal olarak sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına hızlı ve ekonomik olarak Facebook Sayfa Beğeni arttırma hizmetini vermekteyiz.

Facebook Durum Beğenisi

Yaptığımız iş ve etkinlikleri Facebook’ta anında takipçilerimizle paylaşma imkanı ile büyük bir kitleye kendimizi sürekli göstererek akılda kalıcı hale getirebiliriz. Aynı zamanda marka oluşturabilmek içinde etkili bir yöntem olan Facebook durum paylaşımı için beğeni toplamak oldukça güçtür.

Facebook Durum Beğeni oluşturmanın en etkili yolu beğeni satın almaktır. Bu yöntem hem çok hızlı hem de çok ekonomik bir tanıtım imkanı sunar.

Facebook Durum Beğeni hizmetlerinden faydalanmak için HepsiSosyal’i ziyaret edebilirsiniz.

Artı olarak Facebook Profil Takipçi, Facebook Video İzlenme & Yorum ve Facebook Canlı Yayın İzlenme hizmetlerimizden yararlanarak hesaplarınızı daha hızlı ve sağlıklı gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.